Gratulujemy

nowej właścicielce St Toporzyk Valentina, życzę wielu pięknych chwil i powodzenia w sporcie i hodowli

Valentina

Gratulujemy ..

Nowym właścicielom Rajah .. powodzenia i wielu sukcesów

Can Can – Rajah – Camino

St Toporzyk Pony Driving

Od dłuższego czasu przymierzaliśmy się do rozbudowania w stadninie aktywności sportowej/rekreacyjnej.. oprócz spacerów z końmi po DRAWSKI PARK KRAJOBRAZOWY w sercu Szwajcarii Połczyńskiej, stworzyliśmy miejsce do pracy z końmi w stadninie.

St Toporzyk CALON DDEWR jest przygotowywany przez najlepszy team na świecie ❤️ Natalię Mańczak – w SKJ Coval i młodziutką amazonkę Nadię do przyszłorocznych startów w skokach. Trzymamy kciuki 🙂

Menai CADOR wraca do pracy w powożeniu kontynuując nabyte umiejętności w JKS JAGODNE, gdzie dzięki doskonałemu przygotowaniu przez Ireneusza Kozłowskiego zdał próbę polową na ocenę wybitną! Ten fakt i ocena potencjału konia przez Mistrza, spowodowały, że postanowiłam kontynuować pracę z tym pięknym i mądrym ogierem.

Menai Cador – Jagodne 2021

Przedstawiam ..

Małą czarną klaczkę, pięknie malowaną,.. pierwszego źrebaczka od Menai CADWEN EURAIDD (złotej palomino) importowanej z czołowej walijskiej stadniny Menai po importowanym również z tej stadniny ogierze Menai CADOR. Przypomnę, ze Menai Cador jest ojcem trzeci sezon. Jest wypróbowanym ogierem, przenoszącym na potomstwo doskonałe cechy eksterieru oraz charakteru. Posiada angielską i polską licencję (ocena wybitna).